Samoilovs un Šmēdiņš zaudē Gštādes Major turnīra pusfinālā

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš zaudē Gštādes Major turnīra pusfinālā
Foto: FIVB.ORG

  Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien piedzīvoja neveiksmi Gštādes Major turnīra pusfinālā, tāpēc vēlāk sacentīsies par trešo vietu.

Cīņā par vietu finālā Samoilovs un Šmēdiņš, kuri turnīrā ir izlikti ar sesto numuru, ar rezultātu 0-2 (18:21, 16:21) piekāpās amerikāņiem Filam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam, kuriem ticis otrais numurs.

Cīņa iesākās līdzīgi, tomēr pirmā seta otrajā pusē Latvijas sportisti nokļuva iedzinējos ar 14:19. Kaut viņi vēl spēja pietuvoties līdz 18:19, nākamos divus punktus atkal guva amerikāņi.

Otrajā setā Samoilovs un Šmēdiņš no rezultāta 6:7 nokļuva iedzinējos ar 6:11. Kaut Latvijas sportisti vēl pietuvojās līdz 11:13, salauzt cīņu viņiem neizdevās un tika piedzīvota neveiksme ar 16:21.

Otrajā pusfinālā vēlāk svētdien spāņi Pavlo Errera un Adrians Gavira spēkosies pret Evandru Gonsalvešu Oliveiru un Pedru Solbergu Salgadu no Brazīlijas, kuri būs Latvijas sportistu pretinieki Riodežaneiro olimpisko spēļu apakšgrupu turnīrā. Pērn Samoilovs/J.Šmēdiņš Gštādes Major turnīrā izcīnīja otro vietu.