Samoilovs un Šmēdiņš sīvā cīņā sasniedz PK posma ceturtdaļfinālu

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš sīvā cīņā sasniedz PK posma ceturtdaļfinālu
Foto: LETA

Viens no pasaules vadošajiem pludmales volejbola duetiem Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Maskavā notiekošā Pasaules kausa triju zvaigžņu turnīrā sīvā cīņā sasniedza ceturtdaļfinālu.

Turnīra astotdaļfinālā iepriekšējās sezonas pasaules ranga līderi Samoilovs un Šmēdiņš, kuri šajā turnīrā izlikti ar pirmo numuru, smagā duelī ar 2-1 (30:32, 21:14, 15:10) pieveica Teodoru Bruneru un Keisiju Patersonu no ASV, kuriem turnīrā bija 12.numurs.

Pēc zaudēta ļoti gara un aizraujoša pirmā seta, kurā bija nepieciešama 62 punktu izspēle, Samoilovs un Šmēdiņš otrajā bija krietni labāki. Savukārt izšķirošā seta sākumā Latvijas duets nokļuva iedzinējos ar 0:3, pēc tam panāca izlīdzinājumu, bet beigās pierādīja savu pārākumu, uzvarot ar 15:10.

Cīņā par vietu pusfinālā Latvijas duetu gaida ļoti nopietns pārbaudījums, jo ceturtdaļfinālā jātiekas ar olimpiskajiem čempioniem Alisonu Čeruti un Brunu Šmitu no Brazīlijas, kuri turnīrā izlikti ar trešo numuru.

Pirms pusotras nedēļas Alisons un Brunu uzvarēja Pasaules kausa četru zvaigžņu posmā Riodežaneiro, kur viņi pērn augustā triumfēja arī Olimpiādē.

Pirms tam izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 (21:19, 17:21, 15:8) apspēlēja citu Latvijas duetu Rihardu Finsteru un Edgaru Toču, kuri bija izlikti ar 29.numuru.

Lasi vēl