Samoilovs un Šmēdiņš PK posma pusfinālā piekāpjas favorītiem Dalhauzeram un Lusenam

Komentāri
Samoilovs un Šmēdiņš PK posma pusfinālā piekāpjas favorītiem  Dalhauzeram un Lusenam
Foto: FIVB.ORG

Latvijas vadošie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien piedzīvoja zaudējumu Ķīnas pilsētā Fudžou notiekošā Pasaules kausa Open kategorijas turnīra pusfināla mačā.

Samoilovs ar Šmēdiņu, kuri turnīrā ir izlikti ar ceturto numuru, ar rezultātu 0-2 (19:21, 13:21) piekāpās sacensību galvenajiem favorītiem amerikāņiem Filam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam no ASV, kuri ir izlikti ar pirmo numuru.

Foto

Līdz ar to vēlāk sestdien Samoilovs un Šmēdiņš cīņā par trešo vietu sacentīsies ar 2013.gada Eiropas čempioniem Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru no Spānijas, kuriem sacensībās piešķirts piektais numurs. Šis mačs sāksies plkst.10.35.

Savā pusfinālā Errera un Gavira ar 1-2 (21:17, 14:21, 13:15) piekāpās itāļiem Paolo Nikolai un Danielem Lupo, kuriem ir devītais numurs.

Kā zināms, piektdien astotdaļfinālā Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:12) pārspēja citu Latvijas duetu Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu. Līdz ar zaudējumu ar 16.numuru izliktie Pļaviņš un Regža turnīru noslēdza dalītā devītajā vietā.

Savukārt ceturtdaļfinālā pret Krievijas duetu Ņikitu Ļjaminu un Dmitriju Barsuku, kam bija ticis 24.numurs, pretinieki jau pašā spēles sākumā guva traumu un izstājās pēc trim spēlētām minūtēm. Latvijas sportistiem tika fiksēta uzvara ar rezultātu 2-0 (21:2, 21:0).

Labāko četru pāru skaitu Pasaules kausa sacensībās kāds no Latvijas duetiem sasniedzis pirmoreiz šosezon.

Lasi vēl