Samoilovs un Šmēdiņš izcīna bronzas medaļas CEV Jūrmala Masters turnīrā

0 Komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš izcīna bronzas medaļas CEV Jūrmala Masters turnīrā
Foto: BEACHVOLLEY.LV

Pēdējo divu gadu pasaules pludmales volejbola ranga spēcīgākais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters posmā svētdien izcīnīja bronzas medaļas, godalgu mačā uzvarot Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu no Polijas.

Aizvadītajā duelī ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (23:21, 21:9) uzvarēja poļus, kuri šajā turnīrā bija sacensību galvenie favorīti.

Lai arī pirmā seta sākumā Latvijas duets bija vadībā (8:7), turpinājumā Samoilovs/Šmēdiņš nokļuva iedzinējos ar 9:11. Pēc dažām veiksmīgām izspēlēm pasaules ranga labākais duets panāca neizšķirtu (13:13), taču uzreiz izvirzīties vadībā neizdevās. Latvijas duets vadību atguva pie rezultāta 18-17, kad precīzu bloku izpildīja Samoilovs. Seta beigās Samoilovs/Šmēdiņš nespēja panākt divu punktu pārsvaru, jo poļi izlīdzināja rezultātu (20:20), tāpēc tika aizvadīta garāka izskaņa nekā bija paredzēta, kur sekmīgāki bija latvieši.

Otrais sets Latvijas duetam iesākās daudz veiksmīgāk, jo jau pašā sākumā Samoilovs/Šmēdiņš nonāca vadībā ar 4:1. Turpinājumā Latvijas dueta pārsvars tikai pieauga, tādējādi Samoilovs/Šmēdiņš otrajā setā svinēja pārliecinošu ar 21:9.

Finālā skaistā cīņā Itālijas sportistu duets Mateo un Paolo Ingroso ar 2:0 (21:15, 21:17) pārspēja Francijas sportistus Jusefu Krū un Eduāru Roulendsonu, kuri  čempionātā ieguva sudraba medaļas.

0 Komentāru