Samoilovs un Šmēdiņš iesoļo Hamburgas turnīra astotdaļfinālā

0 Komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš iesoļo Hamburgas turnīra astotdaļfinālā
Foto: FIVB.ORG

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien guva uzvaru Vācijas pilsētā Hamburgā notiekošā Pasaules kausa izcīņas Masters posma izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā un sasniedza astotdaļfinālu, kur vēlāk sacentīsies arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.

Sacensībās ar 13.numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:19, 21:14) pārspēja beļģus Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli, kuriem turnīrā piešķirts 30.numurs. Latvijas duets piektdien vēlāk astotdaļfinālā spēlēs pret Eiropas vicečempioniem krieviem Konstantīnu Semjonovu un Vjačeslavu Krasiļņikovu, kuri turnīrā izlikti ar 12.numuru.

Apakšgrupu turnīrā Samoilovs un Šmēdiņš trīs mačos guva divas uzvaras, kvalificējoties izslēgšanas spēļu sacensībām. Pļaviņš un Regža, kuri izlikti ar 26.numuru, piektdien vēlāk astotdaļfinālā spēlēs pret meksikāņiem Huanu Virgenu un Lombardo Ontiverosu, kuriem piešķirts 15.numurs.

Latvijas duets apakšgrupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras trīs mačos un ieguva pirmo vietu, kvalificējoties uzreiz astotdaļfinālam. Iepriekšējos divos turnīros Pļaviņš un Regža nespēja izkļūt no apakšgrupas. Latvijas duetam nedēļas nogalē plānota dalība Rīgā gaidāmajā Latvijas čempionāta posmā.

0 Komentāru