Komentāri
Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Soču posma astotdaļfinālā
Foto: FIVB.ORG

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien ar uzvaru noslēdza Sočos notiekošā Pasaules kausa Open kategorijas posma grupu turnīru un sasniedza sacensību astotdaļfinālu, savukārt vēlāk izslēgšanas maču turnīram kvalificējās arī Rihards Finsters un Edgars Točs, kuriem tas šosezon izdevies pirmo reizi.

Pamatsacensībās ar ceturto numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš apakšgrupas noslēdzošajā, trešajā, spēlē ar rezultātu 2-1 (24:22, 17:21, 15:13) pārspēja francūžus Juzefu Krū un Eduāru Rulansonu, kuri izlikti ar 13.numuru.  Latvijas duetam tā bija trešā uzvara trīs mačos, tādējādi apakšgrupā tika izcīnīta pirmā vieta, kas ļāva iekļūt izslēgšanas turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Play-off mači sāksies piektdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš Samoilovs un Šmēdiņš apakšgrupas otrajā mačā ar 2-0 (23:21, 21:17) pārspēja kanādiešus Semu Pedlovu un Grandu O’Gormenu, kuriem ticis 20.numurs. Savukārt trešdien Samoilovs un Šmēdiņš apakšgrupas pirmajā mačā ar 2-1 (21:14, 21:18) pārspēja baltkrievu duetu Aleksandru Kavaļenku un Aleksandru Djadko. Baltkrievijas duetam, kas otrdien pārvarēja kvalifikāciju, pamatturnīrā piešķirts 29.numurs.

Ceturtdien vēlāk pamatturnīra pēdējā spēlē ar 26.numuru izliktie Finsters un Točs ar 2-1 (21:13, 15:21, 15:7) pārspēja šveiciešus Filipu Gabatūleru un Mirko Gersonu, kuriem ticis 23.numurs. Latvijas duets apakšgrupā izcīnīja otro vietu ar divām uzvarām trīs mačos, pirmo reizi šosezon kvalificējoties izslēgšanas turnīram, kur viņiem būs jāspēlē no pirmās kārtas.

Lasi vēl