Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst PK finālturnīra ceturtdaļfinālā

0 Komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst PK finālturnīra ceturtdaļfinālā
Foto: LETA ()

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien Kanādā iekļuva Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā.

Samoilovs un Šmēdiņš, kuri šosezon jau ir nodrošinājuši uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā, B apakšgrupas noslēdzošajā cīņā ar 2-0 (21:19, 21:14) pārspēja Riodežaneiro olimpisko spēļu bronzas medaļniekus Aleksandru Broiveru un Robertu Mēuvsenu no Nīderlandes.

Pirmajā setā Latvijas duets spēja nodemonstrēt raksturu, atspēlējoties no nelabvēlīgā rezultāta 10:15, savukārt otrajā setā Samoilovs un Šmēdiņš līdz tehniskajam pārtraukumam panāca 13:8 un pēc tam svinēja drošu uzvaru, nodrošinot sev pirmo vietu B apakšgrupā.

Jau vēstīts, ka grupas pirmajā spēlē Latvijas duets ar 2-1 (21:17, 22:24, 15:9) uzvarēja Polijas volejbolistus Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu.

Ar divām uzvarām divos mačos Samoilovs un Šmēdiņš kā grupas uzvarētāji uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā, kur savus pretiniekus uzzinās pēc izslēgšanas spēļu pirmās kārtas.

Turnīrā Toronto piedalās astoņi labākie šīs sezonas pasaules ranga pāri, kā arī četri rīkotāju speciālos ielūgumus saņēmušie dueti.

Grupu kārtas fāzē 12 dueti bija sadalīti četrās grupās, kuru uzvarētāji uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā, bet pārējie dueti izslēgšanas spēles sāks no pirmās kārtas.

Šajā turnīrā pludmales volejbolisti cīnās par 100 000 ASV dolāru (89 000 eiro) lielu naudas balvu.

0 Komentāru