Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Klāgenfurtes Major turnīra pusfinālā

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Klāgenfurtes Major turnīra pusfinālā
Foto: FIVB.ORG

  Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien izcīnīja uzvaru Austrijas pilsētā Klāgenfurtē notiekošā Pasaules kausa Major kategorijas sacensību ceturtdaļfinālā.

Turnīrā ar pirmo numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-1 (17:21, 21:15, 15:10) pārspēja ar otro numuru izliktos Aleksandru Brouveru un Robertu Mēvsenu no Nīderlandes.

Latvijas duets svētdien pusfinālā spēkosies ar kanādiešiem Benu Sekstonu un Čeimu Šelku, kuri būs Samoilova un Šmēdiņa pretinieki Riodežaneiro olimpisko spēļu grupu turnīrā. Kanādieši turnīrā izlikti ar trešo numuru.

Samoilovs un Šmēdiņš apakšgrupu turnīrā trīs spēlēs tika pie divām uzvarām, tādējādi izslēgšanas turnīrs viņiem bija jāsāk no pirmās kārtas, kurā Latvijas duets ar 2-0 (21:15, 21:11) pārspēja austriešus Aleksandru Hūberu un Robinu Zeidlu, kuri jūnija beigās triumfēja Kontinentālās kausa izcīņas Eiropas zonas finālā un kvalificējās Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Savukārt astotdaļfinālā Latvijas pludmales volejbolisti ar 2-1 (22:24, 21:16, 15:9) pārspēja poļus Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu, kuriem ticis desmitais numurs.