Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā
Foto: EPA/LETA

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:18, 24:22) uzvarēja Spānijas pāri Pablo Ereru un Adriansu Gaviru, un iekļuva turnīra pusfinālā.

Erera un Gavira ir 2013.gada Eiropas čempioni. Pirms diviem gadiem finālā spāņi apspēlēja tieši Samoilovu un Šmēdiņu. Šoreiz Latvijas volejbolistiem izdevās revanšēties. Pusfinālā Latvijas pāris tiksies ar holandiešiem Aleksandru Brūveru un Robertu Mēvsenu. Otrajā pusfinālā vēl viens Nīderlandes pāris Kristians Varenhorsts un Reiners Numerdors spēlēs ar Itālijas volejbolistiem Aleksi Ranjēri un Adrianu Karambulu, kurus Samoilovs un Šmēdiņš uzvarēja grupas turnīrā.

Ceturtdaļfinālā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 sestdien uzvarēja Aleksanderu Valkenhorstu un Štefanu Vindšeifu. Grupu turnīra pirmajā spēlē Samoilovs un Šmēdiņš trešdien ar rezultātu 2-0 uzvarēja Austrijas pāri Aleksandru Hūberu un Robinu Zeidlu, bet ceturtdien ar rezultātu 2-0 apspēlēja Spānijas volejbolistus Fransisko Alfredo Marko un Kristiānu Garsiju. Grupu turnīra pēdējā mačā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-0 uzvarēja itāļus Aleksi Ranjēri un Adrianu Karambulu.