Samoilovs un Šmēdiņš cieš zaudējumu Sjameņas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālā

0 Komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš cieš zaudējumu Sjameņas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālā
AFP/SCANPIX

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Ķīnā aizkļuva līdz Sjameņas Pasaules tūres četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālam, kurā gan piedzīvo zaudējumu.

Pēc divām uzvarām grupā ar trešo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas turnīru varēja sākt no otrās kārtas jeb astotdaļfināla, kur sestdien ar 2:0 pieveica austriešus Aleksandru Horstu un Klemensu Dopleru, kuriem bija piešķirts 17.numurs.

Savukārt pēc tam ceturtdaļfinālā Latvijas vadošais duets ar 1:2 sīvā cīņā piekāpās ar septīto numuru izliktajiem Kataras pārstāvjiem Šerifam Junusem un Ahmedam Tidžanam.

Tādējādi Samoilovs/Šmēdiņš turnīru Sjameņā noslēguši dalītā piektajā vietā.

Cits Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs piektdien piedzīvoja zaudējumu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā un sacensības noslēdza dalītā 17.pozīcijā.

Pamatturnīrā piedalījās kopumā 32 dueti, kas bija sadalīti astoņās apakšgrupās. Vispirms savā starpā tikās grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēroja abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu, kamēr vienības, kas guva pa vienai uzvarai, iekļuva izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības bija jānoslēdz.

Trešdien šī turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā apstājās Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.

Līdz ar pērnā gada septembri pludmales volejbolistiem sākusies kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

0 Komentāru