Samoilovs un Šmēdiņš ar uzvaru trīs setos sāk Bādenes “Masters” turnīra pamatsacensības

Komentāri
Samoilovs un Šmēdiņš ar uzvaru trīs setos sāk Bādenes “Masters” turnīra pamatsacensības
Pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš (no kreisās) un Aleksandrs Samoilovs pēc preses konferences atpūtas centrā "Lido", kurā viņi informēja par jaunās sezonas plāniem. (Ieva Čīka / LETA)

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ar uzvaru trīs setos iesākuši Austrijas pilsētā Bādenē notiekošā “Masters” seriāla posma pamatsacensības.

Turnīrā ar pirmo numuru izliktie latvieši ar 2-1 (20:22, 24:22, 15:9) pārspēja austriešus Florianu Šneceru un Danielu Milneru, kuriem ticis 12.numurs. Pirmā seta izskaņā pārāki bija austrieši, kuri labāk iesāka arī otro setu. Tomēr Latvijas duets atguvās un panāca izlīdzinājumu, otrā seta galotnē gūstot uzvaru. Trešajā setā jau laukumā dominēja Samoilovs un Šmēdiņš, izcīnot uzvaru ar 15:9

Nākamo pamatturnīra maču Samoilovs un Šmēdiņš aizvadīs sestdien, kad tiksies ar norvēģiem Kristianu Sannliju Sērumu un Matīasu Berntsenu, kuri turnīr izlikti ar astoto numuru.

Pamatturnīrā 12 dueti ir sadalīti četrās apakšgrupās, grupu uzvarētājiem un otrās vietas ieguvējiem iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Lasi vēl