Samoilovs un Šmēdiņš ar pārliecinošu uzvaru sāk Gštādes Major turnīra izslēgšanas spēles

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš ar pārliecinošu uzvaru sāk Gštādes Major turnīra izslēgšanas spēles
Foto: fivb.org

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien ar pārliecinošu uzvaru sāka Gštādes Major turnīra izslēgšanas spēles, tiekot otrajā kārtā.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar sesto numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš divos setos ar 2-0 (21:16, 21:15) uzvarēja vāciešus Markusu Bekermanu un Larsu Flīgenu, kuriem turnīrā bija ticis 13.numurs. Pirmajā setā Latvijas duets jau sākumā ieguva pārsvaru, kuru droši nosargāja līdz beigām, bet otrā seta ievads bija sīvāks, taču pēc tam Samoilovs/Šmēdiņš ieguva trīs punktu pārsvaru 11:8, tā arī līdz mača beigām neļaujot pretiniekiem pietuvoties.

Izslēgšanas spēļu otrajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš vēlāk sestdien tiksies ar 2013.gada pasaules čempioniem Aleksandru Broiveru un Robertu Mēuvsenu no Nīderlandes, kuri šajā turnīrā ir izlikti ar trešo numuru. Nīderlandieši veiksmīgi aizvadīja grupu turnīra cīņas, uzreiz nodrošinot sev vietu otrajā izslēgšanas spēļu kārtā.

FOTO: Latvijas duets Šveices turnīrā

Sestdien izslēgšanas spēles sāks arī otrs labākais Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuriem turnīrā ir 21.numurs. Viņi pirmajā kārtā mērosies spēkiem ar Aleksu Ranjēri un Adrianu Karambulu no Itālijas, kuri izlikti ar 16.numuru. Grupu turnīrā Samoilovs un Šmēdiņš izcīnīja vienu uzvaru trīs mačos, F apakšgrupā ieņemot trešo vietu un tiekot izslēgšanas spēlēs.