Samoilovs un Šmēdiņš ar pārliecinošu spēli iekļūst Eiropas čempionāta astotdaļfinālā

0 Komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš ar pārliecinošu spēli iekļūst Eiropas čempionāta astotdaļfinālā
Foto: CEV.LU

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien ar pārliecinošu sniegumu izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā turpināja pērn izcīnītā Eiropas čempionu titula aizstāvēšanu, iekļūstot sacensību astotdaļfinālā.

Samoilovs un Šmēdiņš, kuri turnīrā ir izlikti ar ceturto numuru, izslēgšanas spēļu pirmajā cīņā ar 2-0 (21:19, 21:16) uzvarēja Oļegu Stojanovski un Artemu Jarzutkinu no Krievijas, kuri turnīrā bija izlikti ar 19.numuru.

Pirmajā setā risinājās sīva cīņa un Latvijas duets sākumā bija iedzinējos, tomēr pēc tam viņi spēja konkurentus noķert un viss izšķīrās seta beigās. Pie rezultāta 18:18 Latvijas volejbolisti spēja gūt divus svarīgus punktus un pēc tam nodrošināt uzvaru.

Savukārt otrajā setā Latvijas dueta pārākums jau bija neapstrīdams un viņi esot vadībā ar 11:6 pēc tam droši aizvadīja cīņu līdz uzvarai.

Šī bija trešā reize, kad abi dueti tiekas augstākā līmeņa turnīros un trešo reizi Samoilovs ar Šmēdiņu uzvarēja divos setos.

Astotdaļfinālā Samoilovs ar Šmēdiņu sestdien tiksies ar vēl vienu Krievijas duetu – Ņikitu Ļjaminu un Dmitriju Barsuku, kuri pēc apakšgrupu cīņām uzreiz iekļuva otrajā izslēgšanas spēļu kārtā.

Jau ziņots, tad Samoilovs un Šmēdiņš apakšgrupu turnīru noslēdza ar divām uzvarām trīs mačos, kas viņiem deva otro vietu D apakšgrupā.

0 Komentāru