Samoilovs un Šmēdiņš ar desmito mačbumbu izcīna trešo vietu Gštādes Major turnīrā

Pievienot komentāru
Samoilovs un Šmēdiņš ar desmito mačbumbu izcīna trešo vietu Gštādes Major turnīrā
Foto: fivb.org

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja trešo vietu Šveices pilsētā Gštādē notiekošajā Major sērijas turnīrā, turklāt to nodrošināja vien ar desmito mačbumbu.

Cīņa iesākās līdzīgi, tomēr pirmā seta otrajā pusē Latvijas sportisti nokļuva iedzinējos ar 14:19. Kaut viņi vēl spēja pietuvoties līdz 18:19, nākamos divus punktus atkal guva amerikāņi. Otrajā setā Samoilovs un Šmēdiņš no rezultāta 6:7 nokļuva iedzinējos ar 6:11. Kaut Latvijas sportisti vēl pietuvojās līdz 11:13, salauzt cīņu viņiem neizdevās un tika piedzīvota neveiksme ar 16:21.

Savukārt pāris stundas vēlāk aizvadītajā spēlē par trešo vietu Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:14, 34:32) apspēlēja spāņus Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru. Pēc ļoti pārliecinoši uzvarēta pirmā seta, arī otrajā lielākoties vadībā bija tieši Latvijas sportisti, bet seta beigās viņi savu pārsvaru izlaida, uzvaru ļoti dramatiskā cīņā nodrošinot vien ar desmito mačbumbu.

FOTO: Latvijas duets Šveices turnīrā

Vēlāk svētdien finālā Dalhauzers un Lusena tiksies ar Evandru Gonsalvešu Oliveiru un Pedru Solbergu Salgadu no Brazīlijas, kuri būs Latvijas sportistu pretinieki Riodežaneiro olimpisko spēļu apakšgrupu turnīrā.