Samoilovs/ Šmēdiņš viegli tiek galā ar ASV volejbola duetu un iekļūst Pasaules kausa posma ceturtdaļfinālā

Autors: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Dohā ar rezultātu  2-0 (21:16, 21:18) uzvarēja ar 25.numuru izliktos amerikāņus Raienu Dohertiju un Viljamu Alenu, sasniedzot Pasaules kausa izcīņas četru zvaigžņu posma ceturtdaļfinālu. Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs turnīru noslēdza dalītā devītajā vietā.

Latvieši iesāka pārliecinoši, izvirzoties vadībā  8:0. Pēc tam amerikāņi starpību nedaudz samazināja, tomēr panākt pretiniekus nespēja. Savukārt otrajā setā Samoilovs/Šmēdiņš gana ātri ieguva divu punktu pārsvaru, to nosargājot līdz mača beigām.

Ceturtdaļfinālā, kas ceturtdien sāksies plkst.14 pēc Latvijas laika, Samoilovs/Šmēdiņš tiksies ar Oļegu Stojanovski un Igoru Veličko no Krievijas, kuriem turnīrā ir 15.numurs.

Savukārt turnīrā ar sesto numuru izlikties Pļaviņš un Točs astotdaļfinālā ar 0-2 (18:21, 17:21) zaudēja poļiem Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram, kuriem ir augstais otrais numurs turnīrā.

Pēc līdzīga cīņas sākuma, poļi ieguva divu punktu pārsvaru (14:12), kuru nosargāja, savukārt otrajā setā Latvijas duets jau diezgan ātri nokļuva iedzinējos, pēc tam nespējot ieķerties spēlē, šosezon šim poļu duetam zaudējot trešo reizi četros mačos.