Samoilovs/Šmēdiņš Varšavas četru zvaigžņu turnīrā cīnīsies par bronzas medaļām

0 Komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš Varšavas četru zvaigžņu turnīrā cīnīsies par bronzas medaļām
FIVB.ORG

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien piedzīvoja zaudējumu Polijas galvaspilsētā Varšavā notiekošā Pasaules kausa četru zvaigžņu posma pusfinālā un turpinās cīņu par bronzas godalgām.

Sacensībās ar desmito numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš pusfinālā ar rezultātu 0-2 (19:21, 15:21) piedzīvoja zaudējumu brazīliešiem Evandru Gonsalvešam Oliveiram un Vitori Gonšalvešam Felipem, kuri sacensībās izlikti ar trešo numuru.

Līdz ar to Latvijas pāris sacensību turpinājumā svētdien aizvadīs cīņu par bronzas godalgām, kur Samoilovam/Šmēdiņam pretī stāsies ar pirmo numuru izliktā poļu dueta Bartoša Losjaka/Pjotra Kantora un ar ceturto numuru izlikto nīderlandiešu Aleksandra Brūvera/Roberta Mēuvsena dueļa zaudētājs.

Ceturtdaļfināla mačā Latvijas duets ar rezultātu 2-0 (21:16, 21:15) pārspēja kanādiešus Grantu O’Gormanu un Benu Sekstonu, kuri izlikti ar 21.numuru.

Iepriekš astotdaļfināla mačā Samoilovs/Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:14, 21:18) pārspēja Jūliusu Toli un Klemensu Vikleru no Vācijas, kuriem sacensībās ticis 27.numurs.

0 Komentāru