Samoilovs/Šmēdiņš uzvar spēcīgos amerikāņus un sasniedz PK posma ceturtdaļfinālu

Pievienot komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš uzvar spēcīgos amerikāņus un sasniedz PK posma ceturtdaļfinālu
ROBERT BECK / FIVB.ORG

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien ASV sasniedza Pasaules kausa posma četru zvaigžņu turnīra ceturtdaļfinālu.

Latvijas duets, kas sacensībās izlikts ar devīto numuru, ar rezultātu 2-0 (24:22, 21:18) pārspēja turnīra pirmo numuru Filu Dalhauzeru un Nikolasu Lusenu no ASV.

Cīņā par pusfinālu Samoilovs/Šmēdiņš tiksies ar spāņiem Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru, kuriem ticis 12.numurs.

Tikmēr turnīru zaudētāju zarā turpina otrs latviešu duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kas izlikts ar 11.numuru. Pļaviņš/Točs zaudētāju zara pirmo kārtu pārvarēja, jo ar trešo numuru izliktais Austrijas duets Klemens Doplers un Aleksandrs Horsts traumas dēļ izstājās no turnīrā.

Nākamajā mačā Pļaviņš/Točs tiksies ar Dalhauzeru/Lusenu, zaudētājiem turnīru noslēdzot devītajā vietā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Samoilovs/Šmēdiņš pirmajā spēlē divos setos pārspēja vāciešus Markusu Bekermanu un Larsu Flīgenu, kuriem piešķirts 24.numurs, bet otrajā duelī trīs setos guva virsroku pār 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajiem čempioniem Alisonu Čeruti un Brunu Šmitu no Brazīlijas, kuri bija izlikti ar astoto numuru.

Savukārt Pļaviņš/Točs turnīra ievadā guva virsroku pār poļiem Mariušu Prudelu un Jakubu Šalankeviču, kuri traumas dēļ dueli nepabeidza. Polijas pāris šajā turnīrā bija izlikts ar 22.numuru. Otrajā mačā Pļaviņš/Točs divos setos piedzīvoja neveiksmi pret itāļiem Enriko Rosi un Marko Kaminati, kuriem ticis 27.numurs.

Līdz ar to Pļaviņš un Točs nonāca zaudētāju zarā.

Šajā posmā pamatturnīrā piedalās 48 dueti, no kuriem 16 labākie pāri izslēgšanas turnīru sāk no otrās kārtas.