Samoilovs/Šmēdiņš cīņā par pirmo vietu EČ grupā piekāpjas krieviem Semjonovam/Lešukovam

0 Komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš cīņā par pirmo vietu EČ grupā piekāpjas krieviem Semjonovam/Lešukovam
CEV.EU

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ceturtdien Maskavā cieta zaudējumu cīņā par pirmo vietu Eiropas čempionāta apakšgrupā un ceļazīmi uz izslēgšanas turnīra otro kārtu.

Latvijas duets, kuram sacensībās piešķirts 14.numurs, C apakšgrupas trešajā duelī ar 0-2 (17:21, 18:21) piekāpās Krievijas pārim Konstantīnam Semjonovam/Iļjam Lešukovam, kuriem ticis trešais numurs.

Pirmajā setā līdz vidum cīņa bija līdzīgi, bet tad mājinieki guva četrus bezatbildes punktus no 10:12 panākdami 14:12. Latvieši divus punktus atguva un un izlīdzināja rezultātu, bet pretinieki atbildēja ar trim punktiem un vēlāk uzvarēja setā. Arī otrajā setā pretinieki attālinājās seta viducī, maču noslēgdami savā labā.

Pirmajā mačā Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:15, 21:17) pārspēja serbus Stefanu Bastu un Lazaru Kolariču, kuriem Maskavā ticis 19.numurs, bet otrajā spēlē ar ar 2-0 (21:17, 21:16) uzveica Austrijas pāri Robins Zeidls/Filips Vallers, kuri turnīru uzsāka ar 30.numuru.

Apakšgrupā ar trīs uzvarām pirmie bija krievi, bet Latvijas duets ar diviem panākumiem ieņēma otro vietu un izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas.

Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa ceturtdien Eiropas čempionātā svinēja trešo uzvaru grupā, iekļūstot izslēgšanas turnīra otrajā kārtā. Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs abu traumu dēļ atteicās no grupas pēdējās spēles, bet tas neliedza iekļūt “play-off”, kas piektdien būs jāsāk no pirmās kārtas.

0 Komentāru