Samoilovs/Šmēdiņš cieš zaudējumu Gštādes Pasaules tūres piecu zvaigžņu posma “play-off” pirmajā kārtā

Pievienot komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš cieš zaudējumu Gštādes Pasaules tūres piecu zvaigžņu posma “play-off” pirmajā kārtā
FIVB

Latvijas pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Šveices pilsētā Gštādē notiekošā Pasaules tūres piecu zvaigžņu turnīra “play-off” pirmajā kārtā.

Turnīrā ar 22.numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā līdzīgā cīņā ar 0-2 (18:21, 21:23) piekāpās itāļiem Paolo Nikolai/Danielem Lupo, kuriem piešķirts 12.numurs.

Tādējādi šīs sacensības Latvijas pāris noslēdzis dalītā 17.vietā.

Pirms tam grupu turnīrā Samoilovs/Šmēdiņš uzvarēja vienā no divām spēlēm, tikai otrajā mačā nodrošinot vietu izslēgšanas turnīrā.

Vīriešu sacensībās izslēgšanas turnīrā spēlēs arī ar 20.numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kuriem pirmajā kārtā būs jātiekas ar sacensību sesto numuru Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru no Spānijas.

Arī Pļaviņš/Točs grupu turnīrā tika pie vienas uzvaras divās spēlēs.

Savukārt sieviešu turnīrā izslēgšanas sacensības sasniegušas arī ar 23.numuru izliktās Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa, kurām “play-off” sāksies piektdien. Grupu turnīrā arī viņas guva vienu uzvaru divos mačos.

Šī turnīra sacensību formāts paredz, ka katrs pāris apakšgrupā aizvada divas spēles – vispirms savā starpā tiekoties grupas pirmajai un ceturtajai, kā arī otrajai un trešajai komandai, bet pēc tam spēkus samēro abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu jeb astotdaļfinālu, bet vienības, kas guva pa vienai uzvarai, iekļuva izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības noslēdzās. Šāds sacensību formāts daļā Pasaules kausa posmu tika ieviests 2017.gadā.