Samoilovs/Šmēdiņš ar uzvaru trīs setu mačā sāk Pasaules tūres četru zvaigžņu posmu

Pievienot komentāru
Samoilovs/Šmēdiņš ar uzvaru trīs setu mačā sāk Pasaules tūres četru zvaigžņu posmu
AFP/SCANPIX

Latvijas pludmales volejbola pāri Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ceturtdien ar uzvaru sāka Brazīlijā notiekošo Pasaules tūres četru zvaigžņu posmu.

Turnīrā ar trešo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš C grupas pirmajā duelī ar 2-1 (18:21, 21:14, 15:13) guva virsroku pār argentīniešiem Hulianu Amado Azādu un Nikolu Kapogrosso, kurtiem ticis vien 30.numurs.

Vēlāk Latvijas duets aizvadīs maču par pirmo vietu grupā un ceļazīmi uz izslēgšanas turnīra otro kārtu. Tajā viņiem pretī stāsies austrieši Robins Zaidls un Filips Vallers, kuri turnīrā izsēti ar 19.numuru.

Ceturtdien pamatturnīru uzsāks arī Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs.

Latvijas sieviešu pludmales volejbola pāris Anastasija Kravčenoka/Tīna Laura Graudiņa ceturtdien šo pašu turnīru sāka ar zaudējumu.

Kravčenoka/Graudiņa, kuras turnīrā izliktas ar 22.numuru, F grupas pirmajā duelī ar 0-2 (13:21, 18:21) piekāpās amerikānietēm Kellijai Larseni/Emīlijai Stokmenai, kuras saņēmušas 11.numuru.

Piektdien Latvijas duets cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā tiksies ar citām amerikānietēm Kārliju Vopetu/Britāniju Hočeveru, kurām ticis 27.numurs.

Pamatturnīrā piedalās 32 dueti, kuri sadalīti astoņās apakšgrupās. Vispirms savā starpā tiekas grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēro abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedz izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guvušas pa vienai uzvarai, iekļūst izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības jānoslēdz.