Samoilovs: Šiem panākumiem ielikām labu pamatu pirmssezonā

0 Komentāru
Samoilovs: Šiem panākumiem ielikām labu pamatu pirmssezonā
Ieva Leiniša/LETA

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs pirmssezonā pamatīgi strādāja, lai gūtu panākumus, kas šobrīd atmaksājas, norādīja Samoilovs.

Jau vēstīts, ar sesto numuru izliktie Šmēdiņš/Samoilovs sestdien sasniedza Maskavā notiekošā Pasaules kausa četru zvaigžņu turnīra finālu, kas tiks aizvadīts svētdien. Pusfinālā Latvijas pāris ar 2-1 (22:20, 12:21, 20:18) spraigā cīņā uzvarēja krievus Oļegu Stojanovski un Igoru Veļičko, kuri sacensībās izlikti ar pirmo numuru.

“Krievijas pāris mums ir ļoti labi draugi. Mēs zinājām, ka viņi prot demonstrēt ļoti labu sniegumu,” turnīra rīkotāji citē Šmēdiņa teikto. “Mums bija jāspēlē uz maksimumu, lai viņus pieveiktu. Tieši to arī centāmies izdarīt.”

“Otrajā setā tas gan diez ko labi mums nepadevās, tomēr joprojām domājām par uzvaru, un ar otrā seta izskaņu mūsu sniegums uzlabojās,” atzīmēja Šmēdiņš.

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris šosezon ir uzvarējuši vienā četru zvaigžņu turnīrā, kā arī tikuši pie bronzas vienā piecu zvaigžņu un vienā četru zvaigžņu turnīrā. Tāpat Šmēdiņš/Samoilovs ieguva sudrabu Eiropas čempionātā.

“Tas viss ir jau no ziemas laika, jo starpsezonā mēs trenējāmies 15 reizes nedēļā. Tā ir tā bāze, ko ielikām pirms sezonas, bet vasarā mums fizisko formu ir izdevies saglabāt. Cerams, ka tādā pašā garā turpināsim arī Pasaules kausa finālturnīrā Hamburgā,” pauda Samoilovs.

Svētdien Maskavas turnīra finālā Latvijas pāris tiksies ar sacensību 13.numuru Alisonu Čeruti un Andrē Lojolu Šteinu, kuri savā pusfinālā ar 2-1 (17:21, 21:16, 15:11) pārspēja ar piekto numuru izliktos tautiešus Evandru Gonsalvešu Oliveiru/Vitoru Gonšalvešu Felipi.

Pēc šī posma nākamajā nedēļā Hamburgā norisināsies Pasaules kausa finālposms, kurā vieta nodrošināta Samoilovam/Šmēdiņam un Mārtiņam Pļaviņam/Edgaram Točam.

0 Komentāru