Komentāri

Šajās vasaras saulainākajās dienās Jūrmalā starp atpūtniekiem, smilšu pilīm un pludmales kafejnīcām slejas arī vairāki volejbola korti – pilsēta gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram. Šīs būs augstākās sacensības pludmales volejbolā, kādas līdz šim notikušas Baltijas valstīs, un ar to ļoti lepojas Latvijas Volejbola federācija.

Kamēr federācija jau kaldina plānus jaunām virsotnēm par pasaules čempionāta rīkošanu, sportisti domā par gaidāmajām sacensībām. Treniņiem atvēlēti vairāki korti, kur trenējas jau atbraukušie ārzemju sportisti. Zināmas priekšrocības dotas latviešu komandām – tām būs ļauts pusotru stundu patrenēties centrālajā arēnā, citu valstu sportistiem šādas iespējas nebūs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs Samoilovs, puse no Latvijas vadošā pludmales volejbola dueta, no šā turnīra sagaida visaugstāko rezultātu – gatavošanām tam noritējusi visu sezonu. Lai arī sportists atzīst, ka šis ir bijis sens sapnis finālturnīru aizvadīt mājās, tomēr jāietur disciplīna, lai nebūtu mājām raksturīgā atslābuma.

Video: Samoilovs par gatavību Eiropas čempionātam un spēlēšanu Latvijas līdzjutēju klātbūtnē

Liels organizatoru lepnums ir spēļu korti – atvesti ar 13 furgoniem un uzstādīti Majoru pludmalē. Tik vērienīgas volejbola arēnas Latvijā nav bijušas – šeit klātienē spēli var vērot vairāk nekā 3000 skatītāju.

Sacensībās kopā piedalīsies astoņi Latvijas dueti. Eiropas čempionāts pludmales volejbolā Jūrmalas laukumos norisināsies no 16. līdz 20. augustam un izšķiroši mači būs skatāmi arī kanālā “TV6″ un portālā ”Skaties.lv”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl