Samoilovam un Šmēdiņam otrā uzvara Maskavas Grand Slam turnīra mačā

0 Komentāru
Samoilovam un Šmēdiņam otrā uzvara Maskavas Grand Slam turnīra mačā
Foto: cev.lu

Iepriekšējo divu gadu pasaules ranga uzvarētāji Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien guva uzvaru arī Maskavā notiekošo Grand Slam sērijas sacensību pamatturnīra otrajā mačā.

Sacensību piektais numurs Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-1 (18:21, 21:14, 15:12) uzveica šveiciešus Filipu Gabatūleru un Mirko Gersonu, kuri šajās sacensībās izlikti ar 21.numuru. Pirms tam pirmajā kārtā Latvijas sportisti ar 2-0 (21:17, 21:19) pārspēja arī krievu duetu Jaroslavu Koškarevu un Dmitriju Barsuku. Līdz ar to pēc divām kārtām tieši Samoilovs un Šmēdiņš ir apakšgrupas līderi, jo vienīgie guvuši divus panākumus.

Noslēdzošajā cīņā vēlāk ceturtdien Latvijas duets spēlēs ar titulētajiem Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru no Spānijas, kas turnīrā izlikti ar 12. numuru. Pamatturnīrā 32 pāri sadalīti astoņās grupās, pa četriem duetiem katrā. Grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, bet otro un trešo vietu ieguvēji sacentīsies izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Cīņas par medaļām notiks svētdien.

0 Komentāru