Komentāri
Samoilovam un Šmēdiņam ceturtā vieta Pasaules kausa posmā
Foto: FIVB.ORG

Latvijas vadošie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien piedzīvoja divus zaudējumus un ceturtajā vietā noslēdza Ķīnas pilsētā Fudžou notiekošo Pasaules kausa Open kategorijas turnīru.

Samoilovs ar Šmēdiņu, kuri turnīrā bija izlikti ar ceturto numuru, vispirms pusfinālā ar rezultātu 0-2 (19:21, 13:21) piekāpās sacensību galvenajiem favorītiem amerikāņiem Filam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam no ASV, kuri ir izlikti ar pirmo numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt cīņā par trešo vietu Latvijas sportisti ar 1-2 (21:17, 19:21, 12:15) zaudēja 2013.gada Eiropas čempioniem Pavlo Erreram un Adrianam Gaviram no Spānijas, kuriem sacensībās bija piektais numurs.

Maču daudz apņēmīgāk iesāka Latvijas sportisti, pirmajā setā iegūstot drošu vadību. Kaut spāņi vēl pietuvojās līdz 15:17, pēc pusminūtes pārtraukuma 21:17. Otrā seta ievadā Samoilovs un Šmēdiņš nokļuva iedzinējos pat ar trim punktiem, tomēr līdz tehniskajam pārtraukumam spēja pietuvoties līdz 10:11. Seta otrā puse ritēja punkts punktā, tomēr ilgstoši punkta vadību spēja saglabāt spāņi, kuri, iegūstot pirmo setbumbu, to arī spēja realizēt, kad bloķēja Šmēdiņa sitienu.

Trešajā setā spēles norises vietā jau bija sācies spēcīgs lietus. Ja seta ievadā vadību ieguva Samoilovs un Šmēdiņš, tā vidū spāņi viņus panāca un jau aizgāja priekšā, vēlāk arī svinot uzvaru.

Samoilovs un Šmēdiņš spāņiem zaudēja jau trešajā savstarpējā cīņā pēc kārtas. Savā pusfinālā Errera un Gavira ar 1-2 (21:17, 14:21, 13:15) piekāpās itāļiem Paolo Nikolai un Danielem Lupo, kuriem ir devītais numurs.

Lasi vēl