Komentāri
Salaveči, rūķi un bērni nododas skriešanai jeb kā Ventspilī tika aizvadīts Vecgada skrējiens
Foto: Juris Presņikovs

Svētdien, 31. decembrī, pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas dalībnieki pulcējās uz tradicionālo “Vecgada skrējien”, kas tika organizēts ES projekta ”Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros.

Katrs varēja brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no viena līdz pieciem kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 kilometri un vīriešiem 5 kilometri. Katrs dalībnieks saņema sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēja atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēja baudīt karstu tēju un gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izkarsēties basketbola halles pirtī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Priecē tas, ka gadu gaitā skrējiens iemantojis lielu popularitāti un ik gadu pulcē aptuveni 300 skrējējus no visas Latvijas. ”Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms 45 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl