Komentāri
Salaveči, rūķi un bērni nododas skriešanai jeb kā Ventspilī tika aizvadīts Vecgada skrējiens
Foto: Juris Presņikovs

Svētdien, 31. decembrī, pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas dalībnieki pulcējās uz tradicionālo “Vecgada skrējien”, kas tika organizēts ES projekta ”Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros.

Katrs varēja brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no viena līdz pieciem kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 kilometri un vīriešiem 5 kilometri. Katrs dalībnieks saņema sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēja atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēja baudīt karstu tēju un gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izkarsēties basketbola halles pirtī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Priecē tas, ka gadu gaitā skrējiens iemantojis lielu popularitāti un ik gadu pulcē aptuveni 300 skrējējus no visas Latvijas. ”Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms 45 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl