Komentāri
Sākas CEV Jūrmala Masters izslēgšanas spēles
Foto: FIVB.ORG

Ar trīs Latvijas pāru piedalīšanos šodien Jūrmalā tiek uzsāktas Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Jūrmala Masters posma pludmales volejbolā izslēgšanas spēles. Kanāls TV6 un portāls Skaties.lv sestdien pārraidīs divas ceturtdaļfināla spēles, bet svētdien abus pusfinālus, spēli par 3.vietu un finālu.

Sestdien pirmais Latvijas duets laukumā dosies plkst.10.50, kad ar 21.numuru izliktie Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs spēkosies ar Janu Dumeku un Robertu Kufu no Čehijas, kuriem dots 20.numurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt plkst.11.40 laukumā dosies ar 23.numuru izliktie Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kurus gaida tikšanās ar sacensību 22.numuru čehiem Premislu Kubalu un Janu Hadravu.

Tikmēr plkst.12.30 laukumā nāks arī Latvijas vadošais pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri izlikti ar otro numuru. Viņus gaida spēkošanās pret Grieķijas duetu Kocilianu Georgi un Zupani Nikosu, kam piešķirts septītais numurs. Izslēgšanas spēļu pirmā kārta notiks līdz plkst.12.30, bet ar plkst.15 sāksies otrā kārta jeb ceturtdaļfināls.

Uz sestdienas spēlēm biļete maksā desmit eiro, bet svētdienas mačus skatītājiem būs iespējams apmeklēt par 15 eiro.

Turnīrs pulcē spēcīgākos Eiropas pludmales volejbola pārus, kuriem šai turnīrā jācīnās par vērtīgajiem reitinga punktiem, lai iekļūtu Eiropas čempionāta finālā. Turnīrs iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2015.gada oficiālajā kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Tam ir 25 000 eiro liels balvu fonds.

Lasi vēl