Rudens Nāciju kausā regbijā par uzvarām cīnīsies TOP 10 izlases – Anglija ar Īriju un Skotija ar Franciju

Pievienot komentāru
Rudens Nāciju kausā regbijā par uzvarām cīnīsies TOP 10 izlases – Anglija ar Īriju un Skotija ar Franciju
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Rudens Nāciju kausā regbijā šajā nedēļas nogalē paredzētas trīs spēles – Anglija tiksies ar Īriju, Velsa ar Gruziju un Skotija ar Franciju.

Tradicionālo Rudens starptautisko regbija spēļu vietā koronavīrusa pandēmijas laikā stājies Rudens Nāciju kauss, kurā bez tradicionālajām Sešu nāciju komandām Anglijas, Velsas, Skotijas, Īrijas, Francijas un Itālijas piedalās arī Fidži un Gruzijas izlases.

Astoņas komandas ir sadalītas divās grupās. A grupā spēlē Anglija, Īrija, Velsa un Gruzija, B grupā ir Francija, Skotija, Itālija un Fidži. Katrā grupā četras komandas aizvada pa vienai savstarpējai spēlei. Atbilstoši ieņemtajai vietai, fināla spēlēs tiksies grupu pirmo, otro, trešo un ceturto vietu īpašnieki.

A grupā pirmos mačus uzvarēja Anglijas un Īrijas regbisti. Anglija turnīra sākumā sagrāva Gruziju ar 40:0 un Īrija ar 32:9 pārspēja Velsu.

B grupā Fidži komandā tika atklāti Covid-19 saslimšanas gadījumi, un spēles ar Franciju un Itāliju tika atceltas, piešķirot uzvaras Fidži pretiniekiem ar rezultātu 28:0. Vienīgajā notikušajā B grupas spēlē Skotija izbraukumā pārspēja Itāliju ar 28:17.

Sacensību favorītes ir Anglijas un Francijas komandas, kas nesen ieņēma pirmo un otro vietu prestižajā Sešu Nāciju čempionātā. Tālāk sekoja Īrija, Skotija, Velsa un Itālija.

Rudens Nāciju kauss regbijā kanālā TV3 Sport 2 un Go3:

21.novembrī

16:50 Anglija – Īrija(Go3)

19:05 Velsa – Gruzija (TV3 Sport 2, Go3)

22.novembrī

17:05 Skotija – Francija (TV3 Sport 2, Go3)