RTU/Robežsardze volejbolisti trešo gadu pēc kārtas triumfē Latvijas čempionātā

Komentāri
RTU/Robežsardze volejbolisti trešo gadu pēc kārtas triumfē Latvijas čempionātā
Foto: F64

RTU/Robežsardze volejbola komanda ceturtdien uzvarēja Latvijas čempionāta finālsērijas izšķirošajā, piektajā, mačā, titulu iegūstot trešo gadu pēc kārtas.

Rīgas komanda ar rezultātu 3-0 (25:22, 25:18, 25:14) savā laukumā pārspēja Poliurs/Ozolnieki volejbolistus, sērijā triumfējot ar rezultātu 3-2.

Kaut pirmo setu daudz pārliecinošāk aizvadīja Ozolnieku komanda, tā beigās tā salūza un līdz mača beigām vairs nespēja atrast savu ritmu. Zīmīgi, ka šajā mačā RTU/Robežsardze komandai nepalīdzēja galvenais treneris Raimonds Vilde, kurš devies uz ASV, bet vienību vadīja Edgars Zaiženijs.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 punktiem bija Gatis Garklāvs, bet ar 11 punktiem atzīmējās Ruslans Sorokins. Savukārt Poliurs/Ozolnieki sastāvā 16 punktus guva Ansis Medenis, tomēr lielu daļu mača viņš aizvadīja strīdos ar pārējiem komandas biedriem. Tāpat ar 13 punktiem izcēlās Armands Āboliņš.

Pirmā seta ievadā Ozolnieku komanda no 0:2 panāca 4:2. Turpinājumā cīņa ilgāku laiku ritēja ļoti līdzīgi, bet pirms otrā tehniskā pārtraukuma viesi izvirzījās vadībā ar 16:13. Poliurs/Ozolnieki komanda panāca arī 21:17, tomēr seta beigās viņu spēle pilnībā pajuka un RTU/Robežnieki guva septiņus punktus pēc kārtas, izcīnot uzvaru.

Otrā seta pirmos divus punktus guva viesi, tomēr drīz vien jau RTU/Robežsardze bija priekšā ar 7:4. Kaut ļoti pārliecinošu sniegumu rādīja Poliurs/Ozolnieki līderis Ansis Medenis, regulāri viņš izteica neapmierinātību ar pārējiem saviem komandas biedriem un RTU/Robežsardze tajā uzvarēja ar 25:18

Trešajā setā Ozolnieku komanda turpināja neveiksmīgi uzņēma serves, bet viņu spēle pēc katras izspēles juka arvien vairāk, kas ļāva RTU/Robežsardze spēlētājiem priecāties par titula izcīnīšanu.

Lasi vēl