RTU/Robežsardze vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempionu titula nosargāšanas

Komentāri
RTU/Robežsardze vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempionu titula nosargāšanas
Foto: LETA

Pašreizējie valsts čempioni RTU/Robežsardze trešdien nonāca vairs tikai viena panākuma attālumā no Schenker Latvijas vīriešu volejbola čempionāta titula nosargāšanas. Finālsērijas otrajā mačā RTU/Robežsardze izbraukumā ar 3-2 (22:25, 25:21, 14:25, 25:13, 15:12) spraigā cīņā pārspēja Biolars/Jelgava.

Pēc sīvi aizvadītajiem pirmajiem diviem setiem, kurā komandas uzvaras dalīja uz pusēm, jelgavnieki trešajā setā guva salīdzinoši pārliecinošāku panākumu ar 25:14. Tiesa, pašreizējie valsts čempioni no Rīgas nepalika atbildi parādā, nākamo setu uzvarot ar 25:13 un maču novedot līdz izšķirošajam – piektajam – setam. To labāk iesāka Biolars/Jelgava, izvirzoties vadībā ar 4:0, taču RTU/Robežsardze ātri vien atguva iekavēto un panāca izlīdzinājumu. Tomēr seta galotnē pārliecinošāku sniegumu demonstrēja rīdzinieki, gūstot jau otro uzvaru finālsērijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

RTU/Robežsardze rindās šajā mačā 21 punktu guva Edgars Točs, bet 18 pievienoja Toms Vanags. Tikmēr Biolars/Jelgava sastāvā 21 punktu guva Andrejs Baburovs, kamēr ar 12 izcēlās Matīss Gabduļļins. Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas RTU/Robežsardze, bet finālsērijas trešais mačs sestdien notiks Rīgā.

Arī pērn šīs abas komandas tikās finālā, kad uzvaru ar 3-1 izcīnīja RTU/Robežsardze. Iepriekš pusfinālā RTU/Robežsardze sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 pārspēja Daugavpils Universitāti (DU), bet Biolars/Jelgava ar tādu pašu rezultātu pieveica Poliurs/Ozolnieki komandu.

Savukārt duelī par trešo vietu DU sestdien ar 3-2 (31:29, 14:25, 25:22, 22:25, 18:16) izbraukumā uzveica Poliurs/Ozolnieki komandu, sērijā līdz diviem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1-0. Sērijas nākamā cīņa notiks sestdien Daugavpilī.

Lasi vēl