Rīgas maratona veterāni skries arī šoreiz

0 Komentāru
Rīgas maratona veterāni skries arī šoreiz
Foto: LETA

Šajā nedēļas nogalē tiks sadalītas galvenās godalgas Rīgas maratonā, kam starts tiks dots 11.novembra krastmalā. Cilvēku, kas piedalījušies visos vai gandrīz visos galvaspilsētas skrējienos, nav daudz – taču LNT Ziņām izdevās tādus atrast un tikties.

Nadeždai Kavtaskinai vasarā apritēs 80 gadi, bet viņa ir apņēmības pilna jau svētdien doties trasē. Turklāt, skriešanai viņa pievērsās tikai pusmūžā, pirms tam priekšroku dodot ziemas sporta veidiem.

No 24 līdz šim Latvijas galvapilsētā notikušajiem maratoniem, viņa piedalījusies 20. Nedeždas Kavtaskinas, kā arī daudzi citu skrējēju ceļi šodien veda uz Olimpisko Sporta centru. Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams numurs. Rindas pie stendiem apliecina organizatoru prognozes – 25 jubilejas gadā, pulcēt vismaz 25 tūkstošus dalībnieku. ”Tie skaitļi, kas šobrīd – maratonā 1800, pusmaratonā vairāk nekā 4000, 10 km būs vairāk kā 6000, nu un piecīti, ko atklāsim ar Prāta vētru – kādi 13000 dalībnieku,” plāno organizators Aigars Nords.
Taču apliecinot cieņu uzticīgākajiem dalībniekiem, turklāt tiem, kas trasē dosies pašā garākajā distancē, Nadežda ir starp tiem, kam numuru pasniedz personīgi.

Tāpat kā Jurim Bērziņam. Viņš ir noskrējis pilnīgi visus Rīgas maratonus un skries arī šo.  Saņēmis savu numuru viņš pats un vēl daži entuziasti ir pulcējušies nelielam izskrējienam. Savos 70-gados, par gaidāmo rezultātu viņš īpaši nedomā. Galvenais ir noskriet un apliecināt – es varu.

0 Komentāru