Rīgā viesosies leģendārā pasaules rekorda maratonā īpašniece Pola Redklifa

0 Komentāru
Rīgā viesosies leģendārā pasaules rekorda maratonā īpašniece Pola Redklifa
IAAF

Latvijas galvaspilsētā Rīgā viesosies leģendārā Lielbritānijas skrējēja Pola Redklifa.

Atklājot “Lattelecom” Rīgas maratona pirmo sezonu Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta kvalitātes zīmē, viņa kopā ar Jeļenu Prokopčuku un citiem vadošajiem Latvijas vieglatlētiem 23. februārī uzstāsies atklāšanas forumā, skriešanas un veselīga dzīvesveida mīļotājiem atklājot savu uzvaru, motivācijas un pūliņu aizkulises.

Redklifu un Prokopčuku forumā papildinās arī Latvijas sporta zvaigznes un rekordisti Laura Ikauniece, Valērijs Žolnerovičs un virkne citu pazīstamu sportistu.

Redklifa ir visu laiku ātrākā garo distanču skrējēja pasaulē – viņas pasaules maratona rekords (divas stundas, 15 minūtes un 25 sekundes) nepārspēts palicis kopš 2003.gada. Britu sportiste lepojas ar trim uzvarām Londonas maratonā (2002., 2003., 2005.gadā), trim uzvarām Ņujorkā (2004., 2007., 2008.gadā), panākumu Čikāgas maratonā 2002.gadā, kā arī pasaules maratona, pusmaratona un citiem tituliem.

Forums notiks viesnīcā “Radisson Blu Latvija”, bet dalībai interesenti no šodienas var bez maksas reģistrēties “Lattelecom” Rīgas maratona mājaslapā.

Plānots, ka forumā piedalīsies vairāk nekā 700 skrējēju, un tas būs plašākais skrējēju saiets, uzsākot jauno sezonu. Skrējēji laipni aicināti piedalītos, lai smeltos iedvesmu, apmainītos ar pieredzi, kā arī satiktu pieredzējušus trenerus, uztura speciālistus un piemeklētu skriešanai piemērotu ekipējumu forumam paralēli notiekošajā maratona partneru EXPO.

Pagājušajā gadā IAAF apstiprināja “Lattelecom” maratona atbilstību prestižajai Zelta kvalitātes zīmei. Zelta zīmē maratons pirmoreiz noritēs jau šogad, kļūstot par vienīgo maratonu Ziemeļeiropā, kas jebkad iekļauts pasaules prestižāko maratonu līgā kopā ar tādiem maratoniem kā Berlīnes, Tokijas, Londonas, Bostonas, Ņujorkas, Prāgas un citiem.

0 Komentāru