Komentāri
Rīgā tuvākajā laikā varētu notikt Red Bull Air Race sacensības
Foto: EPA/LETA

Rīgā varētu notikt viens no Red Bull Air Race posmiem, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Viņš norādīja, ka ir ticies ar organizatoriem un notikušas sarunas par iespējamu posma rīkošanu Rīgā. Viņš uzsvēra, ka pašlaik vēl norisinoties pirmās sarunas. Ideja varētu tikt īstenota, ja privātā biznesa partneri piekristu atbalstīt organizatorus. Šajā vasarā Rīgas mērs plāno veikt pārrunas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jānoskaidro, cik lielā mērā privātie būtu gatavi atbalstīt Red Bull. Bez viņiem paši nepavilksim,” skaidroja Ušakovs.

Air Race sporta veids radās pirms 12 gadiem un uzreiz piesaistīja miljoniem līdzjutēju visā pasaulē. Nākamais Red Bull Air Race posms šogad notiks no 4. līdz 5.jūlijam Budapeštā, Ungārijā, bet augusta vidū – Askotā, Lielbritānijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl