Komentāri
Rīgā tuvākajā laikā varētu notikt Red Bull Air Race sacensības
Foto: EPA/LETA

Rīgā varētu notikt viens no Red Bull Air Race posmiem, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Viņš norādīja, ka ir ticies ar organizatoriem un notikušas sarunas par iespējamu posma rīkošanu Rīgā. Viņš uzsvēra, ka pašlaik vēl norisinoties pirmās sarunas. Ideja varētu tikt īstenota, ja privātā biznesa partneri piekristu atbalstīt organizatorus. Šajā vasarā Rīgas mērs plāno veikt pārrunas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jānoskaidro, cik lielā mērā privātie būtu gatavi atbalstīt Red Bull. Bez viņiem paši nepavilksim,” skaidroja Ušakovs.

Air Race sporta veids radās pirms 12 gadiem un uzreiz piesaistīja miljoniem līdzjutēju visā pasaulē. Nākamais Red Bull Air Race posms šogad notiks no 4. līdz 5.jūlijam Budapeštā, Ungārijā, bet augusta vidū – Askotā, Lielbritānijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl