Rīgā otro reizi noticis pliko skrējiens

0 Komentāru
Rīgā otro reizi noticis pliko skrējiens
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Šodien Rīgā norisināsies ziemas skrējiens šortos jeb tā sauktais “pliko skrējiens”, kurā drosmīgākie veic distanci no ”Sporta2 kvartāla” līdz Brīvības piemineklim. Skrējiens šogad pulcējis 40 dalībnieku.

Ilgdzīvošanas entuziasts un kustības “Biohacking.lv” līdzdibinātājs Kaspars Vendelis norāda, ka skrējiena mērķis ir “iekustināt cilvēkus atmosties, domāt par sevi, savu labsajūtu un dzīves kvalitāti ilgākam mūžam”. “Vēlamies, lai šis skrējiens kļūst par tradīciju, un lai tajā iesaistās arvien vairāk aktīvu, sportisku cilvēku,” pauž organizators.

Savukārt “Rūdīšanās skolas” vadītājs Māris Žunda skaidro, ka aukstumam ir pozitīva ietekme uz cilvēka bioloģisko sistēmu. “Tas palīdz aktivizēt imunitāti, nostiprināt nervu sistēmu, sniedz enerģiju un pozitīvas emocijas,” norāda aktīvists.

Pēc Antonišķa stāstītā, skrējiens šortos ir viens no pasākumiem, kas šopavasar iesildīs lielāko sevis uzlabošanas pasākumu Baltijas valstīs – otro Ilgdzīvošanas konferenci “Biohacking 2019”. Konference 26.aprīlī un 27.aprīlī Rīgā pulcēs “biohacking” ekspertus no visas pasaules, lai kopā apgūtu arvien jaunus veidus, kā uzlādēt savu ķermeni un pilnveidot prātu ilgākam mūžam.

0 Komentāru