Komentāri
Rīgā notikušā PČ spēles florbolā televīzijā vērojuši 13,3 miljoni skatītāju
Foto: LETA ()

Decembra pirmajā pusē Rīgā notikušā pasaules čempionāta florbolā spēles televīzijas tiešraidēs vērojuši 13,3 miljoni skatītāju 17 dažādās valstīs, vēsta Starptautiskā florbola federācija (IFF).

Jau ziņots, ka “Arēnā Rīga” un “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā no 3. līdz 11.decembrim notikušajās planētas meistarsacīkstēs triumfēja Somijas izlase, kamēr mājiniece Latvija aizvadīja savu neveiksmīgāko turnīru vēsturē, paliekot desmitajā vietā.

Turnīrā 48 aizvadītās spēles klātienē vēroja 85 110 skatītāji, savukārt krietni iespaidīgāka ir TV auditorija, jo 37 no 48 spēlēm dažādās platformās tika translētas tiešraidēs, kuras vērojuši 13,3 miljoni skatītāju.

Foto

TV tiešraides varēja skatīt Latvijā, Zviedrijā, Somijā, Šveicē, Dānijā, Čehijā, Igaunijā, Vācijā, Lietuvā, Krievijā, Norvēģijā, Slovākijā, Šveicē, Ķīnā, Makao, Taivānā un Taizemē.

Finālspēlei starp Somijas un Zviedrijas izlasēm bijusi 2,33 miljonus liela TV auditorija, kamēr bronzas spēli starp Šveici un Čehiju noskatījušies 2,11 miljoni TV pārraižu baudītāji.

Čempionāta spēles tika translētas arī interneta tiešraidēs, tāpēc IFF lēš, ka turnīra spēles vērojuši 32,4 miljonus liela auditorija.

Pirmajā sacensību dienā notikušās septiņas spēles klātienē apmeklēja 13 280 skatītāji, kas ir jauns šo turnīru rekords. Jau ziņots, ka čempionāta atklāšanas maču, kurā Latvijas izlase tikās ar astoņkārtējo pasaules čempioni Zviedriju apmeklēja 8011 skatītāji, kas arī ir jauns šo turnīru rekords.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl