Komentāri

Sestdienas vakarā Toronto UFC 206 cīņu vakarā Rīgā dzimušais Miša Cirkunovs aizvadīs savu ceturto UFC cīņu. Viņa pretinieks būs ukrainis Ņikita Krilovs.

Divdesmit deviņus gadus vecais Cirkunovs UFC līdz šim aizvadījis trīs cīņas un visās izcīnot uzvaras – pār Danielu Džoliju, Aleksu Nikolsonu un Ionu Kutelabu. Nikolsonan Cirkunovs salauza deguna un divās vietās arī žokli. Krilovs ir uzvarējis 21 no 25 MMA cīņām, pēdējā no tām 2016.gada jūlijā uzvarot amerikāni Edu Hermanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

UFC 206 galvenajā cīņā amerikānis Entonijs Petiss cīnīsies ar savu tautieti Maksu Haloveju. Svēršanās procedūrā Petiss par 1,4 kg pārsniedza svara kategorijas limitu. Tas nozīmē, ka par pagaidu čempionu var kļūt vienīgi Halovejs, turklāt Petiss zaudēs 20% no savas balvas naudas, ko arī saņems Halovejs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl