Komentāri

Sestdienas vakarā Toronto UFC 206 cīņu vakarā Rīgā dzimušais Miša Cirkunovs aizvadīs savu ceturto UFC cīņu. Viņa pretinieks būs ukrainis Ņikita Krilovs.

Divdesmit deviņus gadus vecais Cirkunovs UFC līdz šim aizvadījis trīs cīņas un visās izcīnot uzvaras – pār Danielu Džoliju, Aleksu Nikolsonu un Ionu Kutelabu. Nikolsonan Cirkunovs salauza deguna un divās vietās arī žokli. Krilovs ir uzvarējis 21 no 25 MMA cīņām, pēdējā no tām 2016.gada jūlijā uzvarot amerikāni Edu Hermanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

UFC 206 galvenajā cīņā amerikānis Entonijs Petiss cīnīsies ar savu tautieti Maksu Haloveju. Svēršanās procedūrā Petiss par 1,4 kg pārsniedza svara kategorijas limitu. Tas nozīmē, ka par pagaidu čempionu var kļūt vienīgi Halovejs, turklāt Petiss zaudēs 20% no savas balvas naudas, ko arī saņems Halovejs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl