Regbija rudens sērijā divu fiziski spēcīgāko un agresīvāko komandu sadursme – Velsa pret Dienvidāfriku

0 Komentāru
Regbija rudens sērijā divu fiziski spēcīgāko un agresīvāko komandu sadursme – Velsa pret Dienvidāfriku
AFP/SCANPIX

Pagājušajā sestdienā regbija rudens sērijā Īrija parūpējās par kārtīgu izrādi, savā “AVIVA” stadionā ar 16:9 uzvarot pasaules ranga līderi Jaunzēlandi.

Arī šonedēļ mūsu uzmanība būs pievērsta vairāku TOP 10 komandu spēlēm. Kārdifas “Principality” stadionā ranga trešā komanda Velsa tiksies ar Nr.5 Dienvidāfriku. Pasaules septītā izlase Skotija spēlēs ar divas pozīcijas zemāk esošo Argentīnu un tikko Jaunzēlandi uzvarējusī Īrija spēkosies ar Nr.13 ASV izlasi.

Raimonds Rudzāts, TVPlay Sports komentētājs, par Skotijas – Argentīnas spēli:

”Pēdējos gados Skotijas un Argentīnas dueļos labāk veicies skotiem (uzvarējuši iepriekšējās četrās spēlēs), taču Skotijas sastāvs sestdien būs krietni eksperimentālāks, nekā tas būs Argentīnai, līdz ar to paredzama ļoti sīva spēkošanās. Skotijas sniegums rudens testa spēļu sērijā ir nestabils un noteikti ne tik spožs kā gaidīts (blāva spēle uzvarā pret Fidži, taktiski nesakārtota zaudējumā pret Dienvidāfriku), savukārt Argentīna sava jaunā trenera leģendārā Mario Ledesmas vadībā pašlaik vēl tikai meklē veidus, kā atgriezties Pasaules kausa pusfinālistes līmenī, tāpēc zaudējumi Īrijai un Francijai ir loģiski un nepārsteidz. Spraiga spēkošanās solās būt standartsituācijās, kur Ledesma ir sevi apliecinājis kā vienu no pasaulē labākajiem speciālistiem. Mačs solās būt rezultatīvs un uzvarētāju izšķirs tas, kura komanda precīzāk izpildīs realizācijas sitienus. Favorītes statusu gribas atvēlēt mājiniekiem skotiem.”

Raimonds Rudzāts, TVPlay Sports komentētājs, par Velsas – Dienvidāfrikas spēli:

”Velsas un Dienvidāfrikas izlases spēle būs divu pasaulē fiziski spēcīgāko un agresīvāko regbiju spēlējošo komandu sadursme. Rezultativitāte varētu būt neliela, bet spēles intensitāte – augstākā, kādu mūsdienu regbijā var sastapt. Velsas lielais trumpis ir spēle aizsardzībā, bet mīnuss – savu iespēju (ne)izmantošana pie līdzīga rezultāta. Ja Velsa spēj atraisīties uzbrukumā, tad argumentu pret sarkano aizsardzības mūri tiktpat kā nav, taču šādi iedvesmas brīži pēdējos gados novēroti gaužām reti. Dienvidāfrika aizvada ļoti labu rudens sesiju. Pret Skotiju lielākie nopelni uzvarā bija atjautīgajam treneru korpusam  un viņu izraudzītajai taktikai. Ja tikpat labi izdosies atkost velsiešus, tad dienvidafrikāņiem vajadzētu laukumu pamest kā uzvarētājiem.”

Raimonds Rudzāts, TVPlay Sports komentētājs, par Īrijas – ASV spēli:

”Īrijas un ASV izlašu spēlē abām komandām būs savi uzdevumi. Īri apzinās savu pārākumu un centīsies iespēlēt gan atsevišķus mazāk spēlējušos spēlētājus, gan dažādus retāk pielietotus vai vispār nepielietotus taktiskos risinājumus. ASV pasaules reitingā ir sasniegusi savu visu laiku augstāko – trīspadsmito – vietu un vēlēsies novērtēt, cik tuvu vai tālu gadu līdz Pasaules kausa finālturnīram tā atrodas no šobrīd pasaulē spēcīgākās izlases. Domāju, ka sensācija izpaliks un īri savu uzvaru dabūs, bet nenoskaņošanās gadījumā mačs var iegūt interesantas aprises. Galu galā ASV rindās netrūkst pasaules TOP klases regbistu, kuriem īru zvaigznes nekādu pietāti neraisa.”

Regbija rudens sērijas spēles kanālā TVPlay Sports un TVPlay Premium:

·     Sestdien, 24.novembrī, 20:25 Īrija – ASV

Regbija rudens sērijas spēles kanālā TVPlay Sports+ un TVPlay Premium:

·     Sestdien, 24.novembrī, 16:15 Skotija – Argentīna

·     Sestdien, 24.novembrī, 19:15 Velsa – Dienvidāfrika

0 Komentāru