Rastorgujevs neaizver pēdējo mērķi un sprintā izcīna 16.vietu

2 komentāri
Rastorgujevs neaizver pēdējo mērķi un sprintā izcīna 16.vietu
EPA/SCANPIX

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Rūpoldingā izcīnīja 16.vietu Pasaules kausa piektā posma desmit kilometru sprinta sacensības.

Rastorgujevs šaušanā guļus bija nekļūdīgs, bet stāvus neaizvēra pēdējo no pieciem mērķiem, kā dēļ bija spiests mērot soda apli. Sacensību uzvarētājām Martēnam Furkadam no Francijas viņš zaudēja 50,5 sekundes, bet pirmais desmitnieks bija 16 sekunžu jeb mazāk kā viena soda apļa attālumā.

Pirmais trijnieks šāva nekļūdīgi, Furkadam finišējot pēc 22 minūtēm un 41,5 sekundēm. Tikai 3,1 sekundi viņam zaudēja vēl viens francūzis Kventins Fijons-Majē, bet 12 sekundes lēnāks bija vācietis Benedikts Dolls.

Vairāk kā desmit sekundes pirmajam trijniekam zaudēja norvēģis Vetle Šostads Kristiansens, bet piekto vietu dalīja vēl divi francūži – Simons Destjē un Fabjēns Klods.

Tikmēr Edgars Mise šāva nekļūdīgi, taču lēnais slēpojums neļāva pacīnīties par vietu iedzīšanā, viņam no pirmā sešdesmitnieka atpaliekot aptuveni vairāk kā pusminūti un ieņemot 83.vietu. Savukārt Aleksandrs Patrijuks kļūdījās divreiz, uzvarētājam zaudējot vairāk kā trīs minūtes un ieņemot 99.pozīciju 111 biatlonistu konkurencē.

Trasē Rastorgujevam bija 11. ātrākais solis, bet Mise un Patrijuks bija starp lēnākajiem desmit sportistiem.

Svētdien iedzīšanā solās būt gana aizraujošas sacensības, jo 60 sportisti distanci uzsāks ar divu minūšu intervālu.

2 komentāri