Komentāri
Rastorgujevs: Kopumā rezultāti iepriekšējā sezonā nebija slikti
Foto: LETA

Rezultāti pagājušajā Pasaules kausa sezonā nebija slikti un izdevies noturēt savu līmeni, ceturtdien notikušajā preses konferencē izteicās Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

Iepriekšējā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā Rastorgujevs guva 27.vietu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kritums par deviņām pozīcijām, tomēr tāpat viņam četras reizes izdevās ieslēpot sacensību labāko sešiniekā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sezona nebija viegla, bet kaut kādu savu līmeni esam noturējuši, kaut ne tā, kā gribējās. Kopumā rezultāti bija labi, jo vairākas reizes Pasaules kausa sacensībās sasniedzu sešinieku,” preses konferencē pauda biatlonists. “Dažādu apsvērumu dēļ starts Eiropas čempionātā un pasaules meistarsacīkstēs neizdevās, tomēr, pateicoties ļoti lielajam atbalstam no “Norvik” bankas, rezultātu izdevās noturēt.”

Starpsezonā Rastorgujevs uzsācis darbu pie titulētā vācu trenera Klausa Zīberta, slīpējot šaušanas prasmes.

“No Zībarta esmu uzzinājis daudz jauna, ko līdz šim nezināju – kā lai savieno šaušanas kondīciju un fizisko kondīciju. Kā viņš saka, biatlons nav tikai slēpošana vai šaušana, tas ir kopums,” stāstīja Rastorgujevs, kurš pie vācu speciālista pirmajā treniņnometnē strādājis pat astoņas stundas dienā. “Nezināju, kāda viņam pašlaik veselība, bet, kad uzrunāju, viņš teica, ka jau ir labāk, un piebilda, ka vēlas strādāt tieši ar mani, jo sekojot biatlonam un fanojot par maniem rezultātiem. Iepriekš, kad bijām tikušies, viņš teica, ka mēs strādājam profesionāli.”

“Pašlaik šaušana aizņem ļoti daudz laika, tāpēc nepietiekami piestrādājam pie fiziskās sagatavotības. Tomēr tāpat uzskatu, ka slēpošanā paliksim tikai ātrāki,” izteicās Rastorgujevs, kurš atzina, ka aizvadītajā sezonā viņam nav bijis pārliecības par spēju iebraukt kādu sacensību trijniekā. “Pēdējā Pasaules kausa posmā, kad tikai trīs sekundes desmitdaļas sprintā pietrūka līdz trijniekam, biju laimīgs. Tomēr nākotnē mērķis noteikti būs visaugstākais, mēs neapstāsimies.”

“Jā, iepriekšējā sezona bija nedaudz solis atpakaļ. Neko nesolām, bet būsim stiprāki,” uzsvēra sportists.

Lasi vēl