Komentāri
Rastorgujevs dramatiskās masu starta sacensībās izcīna piekto vietu
Foto: LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma masu starta sacensībās izcīnīja piekto vietu, lai gan pēc ceturtās šaušanas viņš tikai nedaudz zaudēja sacensību līderiem.

Lai gan pēc pirmās šaušanas latvietis nebija pirmajā desmitniekā, tomēr turpinājumā viņš atguva izsēto pārsvaru un pēc ceturtās ugunslīnijas bija otrais. Tomēr konkurenti pamazām sadeldēja līderu pārsvaru un izveidojās vadošais biatlonistu četrinieks, no kura Rastorgujevs pamazām atpalika, zaudējot ātrumu un finišā ieņemot piekto vietu. Kā zināms, Rastorgujevs ceturtdien desmit kilometru sprinta distancē izcīnīja 16.vietu, kas šajā disciplīnā viņam bija otrs labākais rezultāts šosezon.

Kā zināms, Latvijas biatlona izlasē pavasarī notika lielas pārmaiņas un galvenā trenera amatā atgriezās Vitālijs Urbanovičs, turklāt viņam tagad palīdz kādreizējie valsts biatlonisti Ilmārs Bricis un Jēkabs Nākums. Tiesa, Rastorgujevs šovasar turpināja trenēties atsevišķi no pārējās komandas.

Pagājušajā sezonā Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā guva 27.vietu, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kritums par deviņām pozīcijām. Savukārt neviens cits Latvijas sportists pie Pasaules kausa ieskaites punktiem jau ilgāku laiku nav spējis tikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl