Komentāri
Rastorgujevs atkal lielisks PK stafetes sacensību pirmajā posmā; finišā Latvijai – 22.vieta
Foto: AFP/SCANPIX

Lai gan Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs atkal pirmajā posmā kā pirmais nodeva stafeti savam komandas biedram, Latvijas izlase Vācijā notikušā Pasaules kausa piektā posma 4×7,5 kilometru stafetes sacensībās piektdien ieņēma 22.vietu.

Sacensību ievadā Rastorgujevs pirmajā šaušanā bija nekļūdīgs. Šautuvi viņš atstāja ceturtajā pozīcijā, bet ātri pārņēma līderpozīciju. Otro reizi ugunslīnijā Latvijas sportists izmantoja vienu papildu patronu, bet atkal no šautuves izslēpoja ceturtais, tomēr vēlāk atguva līderpozīciju un posmu noslēdza pirmais.

Ingus Deksnis otrajā posmā pirmajā šaušanā izmantoja rezerves patronu un bija atkritis uz 12.vietu, bet otrajā izmantoja vēl trīs papildu patronas un stafeti nodeva 20.vietā. Turpinājumā Daumants Lūsa katrā šaušanā pieļāva pa divām kļūdām un bija vairs tikai 22.pozīcijā, apsteidzot trīs komandas, bet Roberts Slotiņš otrajā posmā pat veica soda apli un noslēgumā Latvija arī palika 22.vietā.

Kopumā Latvijas komanda stafetē izmantoja 14 rezerves patronas un veica vienu soda apli. Arī pirmajā sezonas stafetē, kas notika pirms mēneša, Rastorgujevs pirmo posmu noslēdza līderpozīcijā, bet noslēgumā Latvija palika 22.pozīcijā, tomēr sacensības nenoslēdza, jo tika apsteigta par apli.

Pārliecinošu uzvaru sacensībās izcīnīja Norvēģijas komanda, kuras sastāvā bija zvaigžņotie Ūle Einārs Bjērndālens, Juhanness Tingness Bē, Tarjeijs Bē un Ēmils Hegle Svensens.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl