Komentāri
Rastorgujevam viena kļūda šaušanā un 18.vieta PK posmā
Foto: LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Zviedrijā sezonas pirmā Pasaules kausa posmā desmit kilometru sprinta distancē pieļāva vienu kļūdu šaušanā, sacensības noslēdzot 18.vietā.

Latvijas biatlonists soda apli nopelnīja stāvus šaušanā, zaudējot izredzes tikt labāko desmitniekā. Tikmēr Roberts Slotiņš, aizvadot savu pirmo startu šīs sezonas Pasaules kausa izcīņā, ieņēma 89.vietu, bet veterāns Ilmārs Bricis, kurš Pasaules kausa apritē atgriezies pēc četru gadu pārtraukuma, ar trīs soda apļu veikšanu palika vēl divas pozīcijas zemāk, abiem netiekot pie iespējas svētdien startēt iedzīšanā.
Ļoti pārliecinošu panākumu svinēja titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš izcīnīja otro uzvaru trīs dienu laikā, jo ceturtdien bija labākais arī 20 kilometru distancē. Viņš sprintā šāva bez kļūdām un finišu sasniedza pēc 23 minūtēm un 31,9 sekundēm.
Otro vietu ieņēma zviedrs Frēdriks Lindstrems, kurš arī bija nekļūdīgs ugunslīnijā, bet uzvarētājam zaudēja 41,5 sekundes, kamēr trešais palika vācietis Arnds Peifers, kurš bija vēl par 2,1 sekundi lēnāks.
Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja minūti un 7,7 sekundes, bet no labāko desmitnieka viņu šķīra vien desmit sekundes. Pēc pirmās šaušanas Rastorgujevs ieņēma desmito pozīciju, pēc otrās noslīdēja desmit vietas zemāk, taču līdz finišam spēja pacelties par divām vietām.
Rastorgujevs otrajās sacensībās pēc kārtas tika pie PK kopvērtējuma punktiem, jo ceturtdien 20 kilometru individuālajā distancē viņš izcīnīja sesto vietu.
Slotiņš stāvus šaušanā pieļāva divas kļūdas, no uzvarētāja finišā atpaliekot trīs minūtes un 27,6 sekundes, kamēr Bricis netrāpīja jau pirmo šāvienu, bet stāvus šaušanā nopelnīja vēl divus soda apļus, beigās Slotiņam zaudējot 7,5 sekundes.
Sacensībās startēja 105 dalībnieki.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl