Komentāri
Rastorgujevam pieci soda apļi un 31.vieta Pasaules kausa iedzīšanā
Foto: LETA

  Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien pieļāva piecas kļūdas un ieņēma 31.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmo posmu noslēdzošajās 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Sestdienas sprintā Rastorgujevs bija 18.pozīcijā, turklāt no pirmā trijnieka atpalika vien 24 sekundes, tomēr svētdien iesaistīties cīņā par augstām vietām viņam neizdevās. Pirmajās trijās šaušanās Latvijas sportists pieļāva pa vienai kļūdai, kas tobrīd allaž deva 21.-25.vietu, bet ceturtajā ugunslīnijā viņš kļūdījās pat divas reizes un nespēja saglabāt vietu trīsdesmitniekā.

Sacensībās dubultuzvaru izcīnīja krievi Antons Babikovs un Maksims Cvetkovs. Babikovs, kurš līdz šim nekad nebija kāpis uz goda pjedestāla Pasaules kausa sacensībās, bet sprintā bija vien septītais, iedzīšanā pieļāva vienu kļūdu un par 10,5 sekundēm apsteidza savu nekļūdīgi šāvušo komandas biedru Cvetkovu.

Savukārt vēl piecas sekundes vēlāk finišēja pēdējo gadu pasaules labākais biatlonists Martēns Furkads no Francijas. Sestdien sprintā ļoti pārliecinoši uzvarēja Furkads, tomēr iedzīšanā viņš pirmajā un ceturtajā šaušanā pieļāva pa divām kļūdām, zaudējot vadību.

Tikmēr Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja divas minūtes un 17,4 sekundes.

Pirms tam Rastorgujevs ceturtdien izcīnīja sesto vietu 20 kilometru individuālajā distancē, kas pēc sezonas pirmajām divām sacensībām viņam Pasaules kausa kopvērtējumā deva sesto vietu. Tas notika vien dažas dienas pēc slimības pārciešanas.

Pēc svētdienas sacensībām stabils līderis kopvērtējumā ar 168 punktiem ir Furkads, kuram ar 104 punktiem tagad seko Cvetkovs, bet trešais ar 100 punktiem ir iedzīšanā ceturto vietu guvušais vācietis Arnds Peifers. Tikmēr Rastorgujevs ar 71 punktu atkāpies uz 13.pozīciju, bet pirmais desmitnieks ir tikai sešu punktu attālumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl