Rastorgujevam pasaules čempionātā biatlonā augstā 15.vieta desmit kilometru sprintā

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Andrejs Rastorgujevs piektdien pasaules čempionātā biatlonā Pokļukā ieņēma 15.vietu desmit kilometru sprintā, Edgars Mise ierindojās 89.vietā, bet Roberts Slotiņš 95.vietā, kamēr uzvaras laurus plūca Zviedrijas slēpotājs Martins Ponsiluoma.

Rastorgujevs nekļūdīgi šāva guļus, bet stāvus šaušanā pieļāva vienu kļūdu, kas viņam ļāva ierindoties 15.vietā 53,9 sekundes aiz Ponsiluomas.

Zviedrs izcīnīja savu pirmo medaļu individuālajās disciplīnās lielajās sacensībās, ar perfektu šaušanu par 11,2 sekundēm apsteidzot francūzi Simonu Destjē, kurš arī tika pie pirmās medaļas pasaules čempionātos individuālajās disciplīnās, un par 12,9 sekundēm – vēl vienu Francijas biatlonistu Emiljēnu Žaklēnu, kurš atšķirībā no komandasbiedra reizi kļūdījās šaušanā.

Labākais no norvēģiem bija Juhanness Dāle, kurš ar vienu “pūdeli” ierindojās ceturtajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot par 22,4 sekundēm. Viņa tautietis un sacensību galvenais favorīts Juhanness Tīngnēss Bē ar divām kļūdām šaušanā guļus bija piektais, bet labāko sešinieku noslēdza vēl viens francūzis Kentēns Fijons Majē.

Mise divreiz kļūdījās šaušanā guļus, reizi – stāvus un ierindojās 89.vietā 104 sportistu konkurencē, uzvarētājam zaudēdams trīs minūtes un 38,6 sekundes.

Slotiņam ar trim kļūdām pirmajā un vienu – otrajā ugunslīnijā iznāca 95.vieta četras minūtes un 18,4 sekundes aiz uzvarētāja.

Pasaules kausa sprinta kopvērtējuma vadībā ar 359 punktiem ir norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, viņa tautietis Juhanness Dāle iekrājis 301 punktu, kamēr Sturlam Holmam Lēgreidam ir 272 punkti, bet pasaules čempions Ponsiluoma ar 268 punktiem pakāpies uz ceturto pozīciju. Rastorgujevs ar 79 punktiem ieņem 28.pozīciju.

Visu disciplīnu kopvērtējumā līderis ar 749 punktiem ir J.T.Bē, kurš ir pirmais četru norvēģu vidū. 681 punkts ir Sturlam Holmam Lēgreidam, trešais ar 598 punktiem ir līdera brālis Tarjejs Bē.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru