Rastorgujevam desmitā vieta Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās

0 Komentāru
Rastorgujevam desmitā vieta Pasaules kausa iedzīšanas sacensībās

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien izcīnīja desmito vietu Rūpoldingā notiekošā Pasaules kausa sestā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās, tiekot pie viena no labākajiem rezultātiem šosezon.

Iedzīšanā uz starta izgāja uzreiz divi Latvijas atlēti. Piektdien aizvadītajās desmit kilometru sprinta sacensībās Rastorgujevs izcīnīja 22.vietu, divās šaušanās neizverot divus mērķus, bet pieredzējušais Ilmārs Bricis ieņēma 44.vietu, par nepilnām sešām sekundēm atpaliekot no labāko četrdesmitnieka, kas nodrošinātu punktus kopvērtējumā.

Svētdien iedzīšanā Rastorgujevs pirmajā šaušanā kļūdījās reizi, bet tāpat iekļuva labāko divdesmitniekā, savukārt Bricis pamanījās pieļaut divas kļūdas un bija atkāpies uz pēdējo pozīciju, turpinājumā no tās vairs neizkļūstot. Tikmēr Latvijas izlases līderis otro šaušanu veica nekļūdīgi un pakāpās jau uz 14.pozīciju, ko saglabāja arī pēc trešās viesošanās ugunslīnijā, kad sniegainos laikapstākļos pieļāva vienu kļūdu.

Savukārt ceturtajā šaušanā Rastorgujevs bija nekļūdīgs un pacēlās uz astoto pozīciju, bet līdz finišam noturēja vietu desmitniekā.

Rastorgujevs labāko rezultātu šosezon iedzīšanā sasniedza trešajā posmā Nove Mesto, kad guva septīto vietu, kas sekoja pēc sestās pozīcijas sprintā.

Svētdien kārtējo uzvaru izcīnīja titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš, neskatoties uz trijām kļūdām, par 18,3 sekundēm apsteidza norvēģi Ēmilu Hegli Svendsenu. Francūzis šosezon aizvadītajās 13 individuālajās sacensībās izcīnījis desmit uzvaras. Tāpat viņš bijis labākais pēdējās četrās iedzīšanas sacensībās.

0 Komentāru