Rastorgujevam 13. vietu sprintā PK sacensībās; sagaidāma iespēja svētdienas sacensībās piedalīties kopējā startā

0 Komentāru
Rastorgujevam 13. vietu sprintā PK sacensībās; sagaidāma iespēja svētdienas sacensībās piedalīties kopējā startā
EPA/SCANPIX

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Rūpoldingā izcīnīja 13.vietu Pasaules kausa piektā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Iegūtā 13.vieta ir Rastorgujeva šīs sezonas labākais rezultāts, turklāt sagaidāms, ka viņš svētdien varēs piedalīties distancē ar kopēju startu.

Tikmēr par sacensību uzvarētāju kļuva Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Juhanness Tīngnēss Bē no Norvēģijas, kuram tā bija jau 30.uzvara karjerā un astotā šosezon.

Vienu kļūdu ugunslīnijā pieļāvušais norvēģis finišā par 7,9 sekundēm apsteidza savu brāli Tarjeju Bē, kurš šāva nekļūdīgi. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vācietis Benedikts Dols, kurš no pirmās vietas atpalika par 10,5 sekundes, ugunslīnijā pieļaudams vienu kļūdu.

Rastorgujevs no desmit mērķiem nesašāva vienu un uzvarētājam zaudēja 51,9 sekundes.

Latvijas biatlonists pirmajā šaušanā, kas bija guļus, nopelnīja vienu soda apli, bet otrajā nepieļāva nevienu kļūdu, lai gan tieši stāvus pozīcija viņam iepriekš izsaukusi lielākās galvassāpes. Vēl pirms pirmās šaušanas Rastorgujevs bija septītajā pozīcijā, tomēr pieļautā kļūda lika izkrist no labākā divdesmitnieka, bet sekmīgais turpinājums ļāva pakāpties uz 13.pozīciju.

Vēl no Latvijas sportistiem Aleksandrs Patrijuks ar vienu kļūdu šaušanā bija 69.vietā, bet Daumants Lūsa nesašāva divus mērķus un bija priekšpēdējā pozīcijā starp 111 dalībniekiem.

Vīriem sprintā sacensības bija paredzētas trešdien, bet laikapstākļu dēļ tās tika pārceltas uz ceturtdienu.

Rastorgujevs šosezon sprinta sacensībās izcīnījis 16., 36. un 23.vietas, kamēr pārējie Latvijas vīri startējuši pieticīgi.

Ceturtdien plkst.15.30 pēc Latvijas laika 7,5 kilometru sprinta distanci aizvadīs arī dāmas, kur ar 50.numuru trasē dosies Baiba Bendika.

0 Komentāru