Rastorgujevam 3 kļūdas šaušanā un 23. vieta sprinta sacensībās

SIPA/SCANPIX

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ticis galā ar slimību un piektdien Oberhofā izcīnīja 23.vietu Pasaules kausa ceturtā posma desmit kilometru sprinta sacensības.

Cits latvietis Aleksandrs Patrijuks bija 74.vietā, bet Roberts Slotiņš neizgāja uz starta.

Uzvaru sprintā svinēja Krievijas biatlonists Aleksandrs Loginovs, kurš šāva nekļūdīgi, finišēdams pēc 25 minūtēm un 50,9 sekundēm.

Savukārt ar otro vietu šoreiz samierinājās sezonas līderis Juhanness Tīngnēss Bē no Norvēģijas, kurš neaizvēra vienu mērķi un Loginovam zaudēja 25,2 sekundes. Tikmēr uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa zviedrs Sebastians Sāmuelsons, kurš iztika bez kļūdām šaušanā un bija 36,8 sekundes lēnāks par Loginovu.

Aiz pirmā trijnieka bija divi vācieši Benedikts Dolls un Arnds Peifers, bet pirmo sešinieku noslēdza austrietis Jūlians Eberhards.

Rastorgujevs ugunslīnijā pieļāva trīs kļūdas, Loginovam finišā zaudējot divas minūtes un 0,4 sekundes. Trasē alūksnietim bija 11. ātrākais solis.

Savukārt Patrijuks pieļāva divas kļūdas, uzvarētājam zaudējot trīs minūtes un 41,2 sekundes. Sprintā finišēja 105 biatlonisti.