Ranga līdere Bārtija iekļūst “WTA Finals” finālmačā

Pievienot komentāru
Ranga līdere Bārtija iekļūst “WTA Finals” finālmačā
AP/SCANPIX

Divu pasaules ranga pirmo numuru cīņā ranga līdere Ešlija Bārtija no Austrālijas sestdien Ķīnā notiekošajā “WTA Finals” jeb sezonas noslēguma turnīra pusfinālā apspēlēja pasaules ranga otro numuru Karolīnu Plīškovu no Čehijas.

Pasaules pirmā rakete un šī turnīra debitante Bārtija uzvarēja Pliškovu ar 4-6, 6-2, 6-3.

Pliškova seta sākumā ieguva breiku un to nosargāja līdz seta beigām. Pie 30:30 Pliškovas trāpīja tīklu un ļāva aizskriet līdz bumbiņai Bārtijai, kura arī savu sitienu trāpīja pa tīklu, bumbiņai atlecot no tīkla un pārlecot pāri čehietes raketei, viegli piezemējoties laukumā. Tomēr ar pāris austrālietes kļūdām setu uzvarēja Pliškova – 6-4.

Otrā seta trešajā geimā čehiete ieguva trīs breikbumbas – 0:40, taču divu izspēlē tīklā sita ranga otrā numura īpašniece, bet vienu ar labu kombināciju atspēlēja austrāliete, geimu pabeidzot ar netveramu servi. Jau nākamajā geimā pēc Pliškovas dubultkļūdas 3-1 panāca Bārtija. Bārtijai bieži lietojot saīsinātos sitienus un Pliškovai ejot pie tīkla, nedaudz labāk veicās ranga līderei, kura vinnēja setu ar 6-2.

izšķirošajā setā pirmais breiks sestajā geimā ar precīzu sitienu padevās ranga līderei – 4-2. Kvitovas pretestība bija salauzta. Vēl gan čehiete vienu geimu vinnēja, taču ar savu servi mačam punktu pielika Bārtija – 6-3.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā Šveices tenisiste Belinda Benčiča (WTA 7.) ar rezultātu 7-5, 3-6, 1-4 piekāpās Jeļinai Svitoļinai (WTA 8.), izstājoties trešā seta galotnē.