Rafaels Nadals – desmitkārtējs ”French Open” čempions

Komentāri
Rafaels Nadals – desmitkārtējs ”French Open” čempions
Foto: EPA/LETA

Pieredzējušais spāņu tenisists Rafaels Nadals svētdien jau desmito reizi triumfēja Francijas atklātajā čempionātā. Turnīra finālā ar ceturto numuru izliktais Nadals ar 6-2, 6-3, 6-1 pārliecinoši pieveica 2015.gada čempionu Stanu Vavrinku no Šveices, kuram bija dots trešais numurs.

Spānijas tenisists kļuvis par pirmo spēlētāju vēsturē, kurš atklātajā ērā vienā “Grand Slam” turnīrā spējis uzvarēt desmit reižu. Šogad viņš šajā turnīrā nezaudēja nevienā setā, kas viņam izdevies jau trešo reizi. Lai arī finālmačs starp abiem tenisistiem iesākās līdzvērtīgā cīņā, Nadals sestajā geimā tika pie pirmā breika, turklāt brīdi vēlāk viņš vēlreiz lauza Vavrinkas servi, pirmajā setā triumfējot ar 6-2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānijas tenisistam šajā mačā piederēja diezgan izteikts pārsvars, kas izpaudās arī cīņas turpinājumā. Vavrinkam pilnībā neatradās nekādi pretargumenti, turklāt visas spēles laikā viņš ne reizi netika pie breika. Tikmēr Nadalam otrajā setā pietika ar vienu lauztu servi, lai uzvarētu ar 6-3, bet trešajā setā viņš pamanījās tikt pie vēl trim breikiem, noslēgumā gūstot ļoti pārliecinošu uzvaru. Līdz ar to 31 gadu vecais Nadals par Francijas atklātā čempionāta uzvarētāju kļuvis jau desmito reizi, bet līdz šim pēdējo reizi viņš to bija paveicis 2014.gadā.

Foto: Rafaels Nadals – ”French Open” čempions

Uzvara šajā turnīrā Nadalam pasaules rangā ļaus no ceturtās vietas pakāpties uz otro, atpaliekot vien no planētas pirmās raketes, brita Endija Mareja. Karjeras laikā Nadals uzvarējis 15 “Grand Slam” turnīros, taču svētdien izcīnītais ir pirmais pēdējo trīs gadu laikā. Pēdējos gados spānis regulāri mocījās ar traumām. Tiesa, tās viņš sekmīgi pārvarējis, turklāt šīs sezonas pirmajā “Grand Slam” turnīrā – Austrālijas atklātajā čempionātā – viņš spēlēja finālā, piekāpjoties principiālajam pretiniekam Rodžeram Federeram no Šveices. Nadals tikai par trīs “Grand Slam” titulu tiesu tagad atpaliek no rekordista Federera.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl