Pulveris vēl nav sauss! Štrombergs lieliski sāk jauno BMX sezonu ASV čempionātā

0 Komentāru
Pulveris vēl nav sauss! Štrombergs lieliski sāk jauno BMX sezonu ASV čempionātā
Foto: F64

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs piektdien Floridā, sākot jauno BMX sezonu, izcīnīja uzvaru ASV čempionāta posma sacensībās.

Oldsmeras pilsētā notikušajās “Gator Nationals” pirmās dienas sacensībās Štrombergs elites grupas sacensību finālā aiz sevis atstāja pasaules čempionu Žorī Dodē no Francijas, kamēr trešais palika šveicietis Davids Grafs, bet sesto vietu ieņēma olimpiskais čempions Konors Fīlds. Štrombergs finālā veica labu startu un visas distances garumā spēja saglabāt vadību.

Sacensībās startēja arī cits Latvijas BMX braucējs Rihards Veide, kurš starp astoņiem finālistiem netika. BMX vīru elites grupas braucēji vēl vienas ASV čempionāta posma sacensības aizvadīs sestdien. Štrombergs triumfēja 2008. un 2012.gada olimpiskajās spēlēs, tomēr pērn Riodežaneiro Olimpiādē viņam neizdevās pielāgoties trasei un sportists izstājās jau pēc priekšbraucieniem.

Foto: Štrombergs Rio olimpiādē

Štrombergs Riodežaneiro bija Latvijas delegācijas karognesējs olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. Viņš ir arī divkārtējs pasaules un trīskārtējs Eiropas čempions. Riteņbraucējs pērn pavēstīja, ka savu karjeru turpinās vēl vismaz vienu sezonu.

0 Komentāru