Puče un Valters spriež – Latvijas basketbolā noticis jauno talantu ”sprādziens”?

Pievienot komentāru
Puče un Valters spriež – Latvijas basketbolā noticis jauno talantu ”sprādziens”?
Foto: LETA/ F64

27. marta ”Overtime TV” raidījumā sporta pazinēji Armands Puče, Valdis Valters un Guntis priecājās par jauno talantu ”sprādzienu” Latvijas basketbolā.

Interneta izdevums “The Vertical” Kurucu savā 2017. gada NBA drafta prognozē ierindo 16. vietā, kamēr interneta vietņu “draftexpress.com” un “NBAdraft.net” vērtējumā Kurucs ir ierindots 20. un 24. pozīcijā. Vieta nākamā gada draftā tiek prognozēta arī Anžejam Pasečņikam, kurš spēlē Spānijas klubā Grankanārijas “Herbalife”. Tāpat draftam pieteicies jaunais talants Verners Kohs, kurš spēlē Čehijā.

Video

Līdz šim NBA drafta vēsturē ir izraudzīti četri Latvijas basketbolisti. 2004.gadā ar kopējo 11.numuru Goldensteitas “Warriors” izraudzījās Andri Biedriņu, bet 2011.gadā ar 42. numuru Indiānas “Pacers” izvēlējās Dāvi Bertānu, kurš gan uzreiz pēc tam nonāca Sanantonio “Spurs” paspārnē. Savukārt 2013.gadā Jāni Timmu ar 60.numuru izraudzījās Memfisas “Grizzlies”, lai gan tagad tiesības uz latvieti pieder Orlando “Magic” komandai. Tikmēr visaugstāk izraudzītais latvietis ir nu jau par zvaigzni kļuvušais Kristaps Porziņģis, kuru ar ceturto numuru 2015. gada draftā izvēlējās Ņujorkas “Knicks”.